حاميان مالي جامعه دامپزشكي حيوانات كوچك

(ISAVA)

Overview

Iranian Small animal Veterinary Association (ISAVA) founded in 2005 with the accreditation of government’s Interior ministry. The main purposes of this non-governmental organization is to establish a better relationship between small animal practitioners, improving the quality of companion animal medicine, and playing an effective role in facing the issues and problems of this field of veterinary practice

We have over 200 members by the end of 2014 and we are a member of the international community of small animal association called World Small Animal Veterinary Association (WSAVA) with the web address of www.wsava.org . Our registration information in this International community can be observed in www.wsava.org/association/isava

Board meetings are held on a monthly basis to review the issues of the community members, pet clinics and hospitals, pharmacies and other related companies

آمار بازدید سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

پوستر

  • سومین سمینار قلب در دام های کوچک||||5093||||پوستر کنگره ها

لطفا ثبت نام کنید

از تمامی اعضا و همکاران محترم صمیمانه تقاضا می شود جهت بروز رسانی اطلاعات در سامانه جدید جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک ، فرم ثبت نام را پر کرده و شماره عضویت جدید را دریافت فرمایید.
با تشکر فراوان


 *    فرم ثبت نام    *

تبلیغات----------------------------

به نام خرد

شرایط خاص جهانی و شیوع وسیع بیماری کووید ۱۹، وضعیت عملکردی کادر درمانی کشور را بسیار تغییر داده است.
در این شرایط، همکاران عزیز ما در گوشه و کنار کشور با تلاشی باور نکردنی و بسیار گسترده سعی در کمک به بهبود شرایط با ارائه خدمات گسترده صحیح و شایسته و به دور از فشار روحی به مردم عزیزمان دارند.
بر اساس گزارش های منابع رسمی جهان، خوشبختانه تا این لحظه گزارشی مبنی بر ابتلا حیوانات خانگی و دست اموز به ویروس کووید ۱۹ صورت نگرفته است و این ویروس هم چنان شرایط انتقال انسان به انسان را دارد و جهشی در ساختار ان رخ نداده.
از آنجا که ایجاد ارامش و آسایش روانی برای کلیه اقشار جامعه در این موقعیت از مهمترین عوامل جهت پیروزی بر ویروس کووید ۱۹ است، نقش دامپزشکان در حفظ بهداشت عمومی و ارائه خدمات درمانی و توضیحات کامل و  مناسب بیش از پیش نمایان است.
هیئت مدیره جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک بر خود لازم می بیند از تمامی همکاران که در بخش های مختلف با توجه به شرایط کشور، با نهایت تلاش خود خدمات حداکثری به هموطنان عزیزمان ارائه می دهند نهایت تشکر را به عمل اورد.

همچنین امیدواریم فرماندهی محترم کمیته مبارزه با کرونا و سازمان دامپزشکی کشور و سازمان نظام دامپزشکی و حمایت همه جانبه از این همکاران را به عمل اورند تا انها با روحیه و توان بهتر به کار بسیار ارزشمند و مهمشان با قدرت بیشتری ادامه دهند.

از تمامی کادر بهداشتی و درمانی کشور، اعم از پزشکان، دامپزشکان، داروسازان، پرستاران و همه و همه بینهایت متشکریم.

هیئت مدیره جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک